Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 10
L2
L1
Nacházíte se: bonus-reality.cz » Hanák

bonus-reality.cz

Dobrý den pane Pavle Soldátku. Chci Vám moc poděkovat za zprostředkování koupě bytu v Čimicích a vyřízení všech administrativních úkonů s tím spojených. Oceňuji Váš přístup k zákazníkům, který je, lidově řečeno, „kamarádský”. V dnešní době je problém najít lidi, jednotlivce i organizace, kterým se dá důvěřovat a to riziko stoupá s výší finančního obnosu o který se jedná.
Sám dobře víte o dvou komplikacích, výše zmiňovaného bytu (nedořešené dědické formality na straně prodávajících, a zpoždění platbyschopnosti na mé straně). Uvědomuji si, že jste tuto mou situaci mohl využít, a to legálním způsobem, pro výhodnější prodej nemovitosti ve Váš prospěch, ale neudělal jste to. Jste člověkem, který drží dané slovo a pro kterého mají slova „čest, poctivost a zájem druhých", ve vašem životě stále velký význam. Zapomněl jsem na pracovitost; mluvím o tom proto, že jsem nemusel zařizovat žádné administrativní kroky, vše jste vyřídil sám a patřilo mezi to i jednání s makléřem nemovitosti, kterou jsem prodával a na níž vznikly výše zmiňované komplikace. Doufám , že jsem nebyl pro Vás příliš problémový klient.
Ještě jednou Vám děkuji za veškerou spolupráci a obohacení o poznání dalšího člověka (a to není nadsázka) s charakterem.
Jak jsem se Vám i zmínil, patřím k věřícím lidem a přál bych Vám, aby na Vás, i na Vaší rodinu, stále platila zásada z Bible: „Poznal jsem, že není pro ně nic lepšího, než aby se radovali a činili za svého života dobro; a také že by každý člověk měl jíst a vskutku pít a vidět dobré za všechnu svou tvrdou práci. Je to dar od Boha". (Kazatel 2: 12,13)
S pozdravem Josef Hanák